Posezonowa Obniżka Cen!

 Cennik węgla opałowego z Kompanii Węglowej S.A.

obowiązujący od 01.02.2016 r.



Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
ORZECHPiast2625-8070,9560597,46
ORZECHMarcel3125-12030,4570607,46
ORZECHChwałowice2825-8070,6580617,46
GROSZEKChwałowice288-3160,6560597,46
KOSTKAPiast2663-20070,9620657,46
MUŁRydułtowy190-1240,6280317,46
FLOTMarcel220-13-40,3350387,46
KOKS OrzechDębieńsko2720-4090,6890933,30
ORZECH Worek 25 kgPiast2625-8070,91717,94
ORZECH Worek 50 kgPiast2625-8070,93334,87




Paliwa kwalifikowane



Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
RetopalPiast255-2581,0530667,46
Groszek 5-25Chwałowice285-2560,6600637,46
EkoretJuliusz275-2550,6730767,46
Pieklorz/SkarbekPiekary26,55-2540,5790827,46
Retopal workowany 25kgPiast255-2581,0720757,46
Ekoret workowany 25kgJuliusz275-2550,6920957,46
Pieklorz/Skarbek workowany 25kgPiekary26,55-2540,5920957,46




Miały energetyczne



Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%] maxSiarka Str [%] maxCena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
Miał 19Piast190-20231,0230267,46
Miał 23Piast230-20121,0300337,46
Miał 25Piast250-10101,0400437,46
Miał 25Piast250-31101,0450487,46
Miał 26Piekary260-3140,5520557,46
Miał 27Chwałowice270-3160,6490527,46