NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE: PELLET BARLINEK 950 zł / tona

Cennik obowiązujący od 1.09.2020 r.

Nazwa sortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy
(prywatnie)
Cena brutto z akcyzą
(na firmę)
ORZECHKWK Sobieski22-2325-6071,0660697,47
ORZECH IKWK Piast25-2640-8070,9700737,47
GRUBYKWK Piast25-2640-20070,9720757,47
ORZECH IIKWK Wesoła3025 - 5040,3730767,47
ORZECHKWK Chwałowice27-2825-8070,6760797,47
ORZECHKWK Bobrek29-3025-8040,5760797,47
ORZECHKWK Marcel30-3125-8030,4760797,47
KOSTKAKWK Piast25-2663-20070,9750787,47
KOSTKAChwałowice2763-20070,6850887,47
KOSTKAKWK Marcel30-3163-20030,4850887,47
GROSZEK ZG Sobieski22-2320-4070,8560
597,47
GROSZEKKWK Ziemowit24-2520-4090,9690727,47
GROSZEK IIKWK Wesoła28-308-31,53-40,3690727,47
GROSZEKKWK Staszic28-298-31,53-40,4690727,47
KOKS OrzechKoksownia Zdzieszowice27-2920-40100,61190
26zł worek 20kg
1233,30

Paliwa kwalifikowane / ekogroszki / pellet

Nazwa sortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy [zł/t]
(prywatnie)
Cena brutto z akcyzą [zł/t]
(na firmę)
LUZEM
Groszek II JaretSobieski23-245-2570,8560597,47
RetopalKWK Piast25-265-2581,0650687,47
KarlikZP Ekopaliwa27-285-2560,5690
727,47
PieklorzChwałowice27-285-2560,6730767,47
EKO 27Zakład Przeróbczy275-2540,3760797,47
WujekKWK Wujek28,5-29,55-2550,6810847,47
SkarbekKWK Bobrek29-305-2550,5860897,47
WORKOWANY
Groszek II Jaret workiSobieski23-245-2570,8650687,47
Retopal worki 25kgKWK Piast25-265-2581,0740777,47
Karlik worki 25kgZP Ekopaliwa27-285-2560,5780817,47
Pieklorz worki 25kgChwałowice27-285-2560,6820857,47
EKO 27 worki 25kgZakład Przeróbczy275-2540,3850887,47
Wujek worki 25kgKWK Wujek28-305-2550,6900937,47
Skarbek worki 25kgKWK Bobrek29-305-2550,5950987,47
Pellet Drzewny worki 15kgTartak "OLCZYK"17-18⌀ 60,4wilgotność 4,5%850
13zł/worek 15kg
-
Pellet Drzewny worki 15kgBARLINEK19⌀ 60,3wilgotność 4,5%950
15zł/worek 15kg
-
Pelet Węglowy VARMO Premium worki 20kgJSW Innowacje29-305-31,560,4920
19zł/worek 20kg
957,47

Miały energetyczne

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy [zł/t]
(prywatnie)
Cena brutto z akcyzą [zł/t]
(na firmę)
Ekomiał 25KWK Piast-Ziemowit24-263-31,5120,9550587,47