CENNIK

Cennik obowiązujący od 01.10.2019r.

Nazwa sortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
ORZECHKWK Sobieski22-2325 - 6071,0650687,46
ORZECHKWK Piast25-2625-8070,9690
20zł worek 25kg
727,46
ORZECHKWK Bobrek28-2925-8050,5760
22zł worek 25kg
797,46
ORZECHKWK Wujek29-3040-8030,5760
22zł worek 25kg
797,46
ORZECHKWK Wesoła29-3040-8030,3760
22zł worek 25kg
797,46
ORZECHKWK Staszic29-3040-8030,4760
22zł worek 25kg
797,46
ORZECHKWK Marcel30-3125-8030,4760
22zł worek 25kg
797,46
GROSZEK ZG Sobieski22-2320-4070,8570607,46
GROSZEK II JaretZG Sobieski22-235-2570,8570607,46
GROSZEKKWK Ziemowit24-2520-4090,9640677,46
GROSZEKKWK Staszic28-298-5030,4670707,46
KOSTKAKWK Sobieski22-2363-20071,0690727,46
KOSTKAKWK Piast25-2663-20070,9750787,46
KOSTKAKWK Marcel30-3163-20030,4860897,46
KOKS OrzechKoksownia Zdzieszowice27-2920-40100,61250
27zł worek 20kg
1293,30

Paliwa kwalifikowane / ekogroszki

Nazwa sortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
RetopalKWK Piast25-265-2581,0670707,47
KarlikZP Ekopaliwa27-285-2560,8700
737,47
PieklorzChwałowice27-285-2560,6730767,47
SkarbekKWK Bobrek28-295-2550,5890927,47
Retopal worki 25kgKWK Piast25-265-2581,0760
19zł/worek 25kg
797,47
Karlik worki 25kgZP Ekopaliwa26-275-2560,7790
20zł/worek 25kg
927,47
Pieklorz worki 25kgChwałowice27-285-2560,6820
21zł/worek 25kg
857,47
Wujek worki 25kgKWK Wujek28-305-2550,6880
22zł/worek 25kg
917,47
Skarbek worki 25kgKWK Bobrek28-295-2550,5980
25zł/worek 25kg
1017,47
Pelet węglowy VARMO Premium worki 20kgJSW Innowacje28-305-31,580,7920
19zł/worek 20kg
957,47

Miały energetyczne

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy [zł/t]Cena brutto z akcyzą [zł/t]
Miał 23KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast23-241-35120,9460497,46
Miał 25251-2590,8550587,46
Miał 26Zakład Górniczy Piekary260-3140,5650687,46