NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE: PELLET OLCZYK 790 zł / tona

Cennik obowiązujący od 1.07.2020 r.

Nazwa sortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy
(prywatnie)
Cena brutto z akcyzą
(na firmę)
ORZECHKWK Sobieski22-2325-6071,0650687,47
ORZECH IKWK Piast25-2640-8070,9670707,47
GRUBYKWK Piast25-2640-20070,9690677,47
ORZECH IIKWK Wesoła29-3025 - 5030,3690727,47
ORZECHKWK Chwałowice27-2825-8070,6730767,47
ORZECHKWK Bobrek28-2925-8050,5730767,47
ORZECHKWK Marcel30-3125-8030,4730767,47
KOSTKAKWK Piast25-2663-20070,9720757,47
KOSTKAChwałowice2763-20070,6820857,47
KOSTKAKWK Marcel30-3163-20030,4820857,47
GROSZEK ZG Sobieski22-2320-4070,8550
587,47
GROSZEKKWK Ziemowit24-2520-4090,9670707,47
GROSZEK IIKWK Wesoła28-308-31,53-40,3670707,47
GROSZEKKWK Staszic28-298-31,53-40,4670707,47
KOKS OrzechKoksownia Zdzieszowice27-2920-40100,61190
26zł worek 20kg
1233,30

Paliwa kwalifikowane / ekogroszki / pellet

Nazwa sortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy [zł/t]
(prywatnie)
Cena brutto z akcyzą [zł/t]
(na firmę)
LUZEM
Groszek II JaretZG Sobieski22-235-2570,8550587,47
RetopalKWK Piast25-265-2581,0620657,47
KarlikZP Ekopaliwa27-285-2560,5660
697,47
EKO 27Zakład Przeróbczy275-2530,3750787,47
PieklorzChwałowice27-285-2560,6690727,47
WujekKWK Wujek28,5-29,55-2550,6790827,47
SkarbekKWK Bobrek29-305-2550,5860907,47
WORKOWANY
Groszek II Jaret workiZG Sobieski22-235-2570,8640677,47
Retopal worki 25kgKWK Piast25-265-2581,0710747,47
Karlik worki 25kgZP Ekopaliwa27-285-2560,5750787,47
EKO 27 worki 25kgZakład Przeróbczy275-2530,3840787,47
Pieklorz worki 25kgChwałowice27-285-2560,6780917,47
Wujek worki 25kgKWK Wujek28-305-2550,6880917,47
Skarbek worki 25kgKWK Bobrek29-305-2550,5950987,47
Pellet Drzewny worki 15kgTartak "OLCZYK"18-20⌀ 60,4wilgotność 4,5%790
12zł/worek 15kg
-
Pelet Węglowy VARMO Premium worki 20kgJSW Innowacje28-305-31,580,7920
19zł/worek 20kg
957,47

Miały energetyczne

Nazwa SortymentuNazwa kopalniKlasa zbytu wartość opałowa Qir [MJ/kg]Uziarnienie [mm]Popiół Ar [%]Siarka Str [%]Cena brutto bez akcyzy [zł/t]
(prywatnie)
Cena brutto z akcyzą [zł/t]
(na firmę)
Ekomiał 25KWK Piast-Ziemowit24-263-31,5120,9550587,47